Logo Technologie
Logo Technologie
Logo Technologie
Logo Technologie
Logo Technologie

Aliplast

Firma Aliplast powstała w 2002 roku, za sprawą belgijskiego koncernu o tej samej nazwie, który to od roku 1984 zajmuje się produkcją systemów aluminiowych. Stawiając już od samego początku na dynamiczny rozwój przy jednoczesnym oferowaniu najwyższej jakości oferowanego produktu, a także ciągłego opracowywania nowych rozwiązań, firma rozwinęła się do tego stopnia pod względem listy odbiorców ich produktów, iż pracuje w niej 330 osób, na początku załoga składała się z 15 pracowników. Aliplast to laureat wielu wyróżnień oraz nagród przyznanych przez organizacje biznesowe a także branżowe.

Pilkington

Pilkington to firma zajmująca się produkcją szkła od 1826 roku. Pod kierownictwem japońskiego koncernu NSG Group, od 2006 roku marka ta jest bazą produktów przeznaczonych dla przemysłu budowlanego a także motoryzacyjnego. NSG Group to obecnie jeden z największych światowych producentów szkła oraz produktów szklanych. Działając w obszarze produkcji szkła technicznego i architektonicznego, firma ta oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie oszklenia budynków nowych i tych poddawanych renowacji, a także wysokiej jakości produkty dla technologii komunikacyjnych oraz informatycznych.

Roto

Grupa Roto od roku 1935 odpowiada za rozwój inteligentnych rozwiązań w swojej specjalizacji. Okucie, czyli łącznik pomiędzy wnętrzem i otoczeniem, jest według Roto tylko środkiem do celu. Za cel stawia sobie przede wszystkim zwiększanie wartości użytkowej okien i drzwi, idąc przy tym z duchem czasu. Modernizowanie branży okuć na całym świecie, pozwala wcielić w życie innowacyjne, indywidualne i niezawodne rozwiązania systemowe, które wciąż są rozwijane przez zespół najlepszych konstruktorów i inżynierów, specjalistów w swoim fachu.

Aereco

AERECO, wynalazca wentylacji HIGROsterowanej od roku 1983 zajmuje się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań systemowych, dla budynków mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Skupiając się modulacji wielkości strumieni powietrza w zależności od potrzeb – firma ta gwarantuje zaspokojenie zapotrzebowania najlepszej jakości powietrza w pomieszczeniach a także zapewnia najwyższą efektywność energetyczną budynku. Grupa oferuje swoje produkty w większości krajów Europy, w Chinach, Japonii, Stanach Zjednoczonych i Rosji, nie zaprzestając swojego rozwoju. Rocznie zapewnia wyposażenie w swoje produkty około 300 tysięcy mieszkań na całym świecie.

Milwaukee

Od czasu założenia firmy w roku 1924, Milwaukee skoncentrowana jest na jednym celu - produkcji najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi heavy-duty oraz akcesoriów dla nich. Dzisiaj, marka Milwaukee identyfikowana jest z najbardziej profesjonalnymi narzędziami o najwyższej jakości, trwałości a także niezawodności jaką tylko można wykonać. Zatrudniając ponad 1000 pracowników na całym świecie, firma ustanawia nowe standardy w branży, kierując swoją ofertę do wszystkich użytkowników profesjonalnych narzędzi, których asortyment obejmuje ponad 500 elektronarzędzi a także około 3.5 tysiąca akcesoriów.

Projektowanie CAD

Każda nawet najmniejsza realizacja, zaczyna swój bieg w dziale projektowym. To tu, za pomocą oprogramowania CAD opracowujemy jej ostateczny kształt, dobieramy i optymalizujemy surowce. Dzięki temu mamy pewność, że efekt końcowy zawsze będzie zgodny z oczekiwaniem Klienta.

Logo Technologie
Logo Technologie
Logo Technologie
Logo Technologie
Logo Technologie
TOP